Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Fodor József " jelzett Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (11g/0.925/32mm) T:AU (eredetileg PP)
31680.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Korányi Sándor " jelzett Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (11g/0.925/32mm) T:AU (eredetileg PP)
31681.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József 1843-1901" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU patina
31682.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József 1843-1901" kétoldalas bronz emlékérem (2x) (60mm) + DN "Korányi Sándor 1866-1944" kétoldas bronz emlékérem (2x)(60mm) + DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas bronz emlékérem (60mm), együtt plexi tokban T:UNC
31683.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Bács-Kiskun Megyei Tanács Kórház-Rendelőintézetért" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) T:XF
31684.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF
31685.

Rufpreis:
2 400 HUF

Klassohn Antal 1883. "Esztergom felszabadulása 1683. okt. 28. / Kétszázados évfordulójára 1883. okt. 28." kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:XF ph., karc, patina / Hungary 1883. "Esztergom felszabadulása 1683. okt. 28. / Kétszázados évfordulójára 1883. okt. 28." commemorative medallion for the 200th anniversary of the liberation of Esztergom, double-sided bronze. Sign.: Klasshon A. (42mm) C:XF edge error, scratch, patina
31686.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kovács Dezső (1921-2004) 1969. "IV. Kulturális Hetek Szolnok" egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
31687.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács Dezső (1921-) 1969. "Bács-Kiskun Megyei Borverseny" ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti tokban (78mm) T:XF
31688.

Rufpreis:
3 000 HUF

Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" bronz emlékérem (55,5mm) T:AU / Hungary 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" bronze commemorative medallion. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (55,5mm) C:AU HP 2315.
31689.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kő Pál (1941-2020) DN "Nagyanyám emlékére 1881-1943" kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:AU
31690.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kun József (1879-1946) 1913. "Mezőkövesdi Dr. Tarnay Gyula - Borsod megye és Miskolcz város Főispánja" egyoldalas bronz plakett (70x54mm) T:AU,XF ph.
31691.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF