Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 354
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3235699
31680
476
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Fodor József " jelzett Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (11g/0.925/32mm) T:AU (eredetileg PP) 3239255
31681
476
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) 1997. "Orvos sor / Korányi Sándor " jelzett Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (11g/0.925/32mm) T:AU (eredetileg PP) 3236457
31682
476
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József 1843-1901" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU patina 3177314
31683
476
6500
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József 1843-1901" kétoldalas bronz emlékérem (2x) (60mm) + DN "Korányi Sándor 1866-1944" kétoldas bronz emlékérem (2x)(60mm) + DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas bronz emlékérem (60mm), együtt plexi tokban T:UNC
3178195
31684
476
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Bács-Kiskun Megyei Tanács Kórház-Rendelőintézetért" kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem (60mm) T:XF 3235172
31685
476
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Semmelweis Ignác 1818-1865" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF 3240747
31686
476
Numismatik
Klassohn Antal 1883. "Esztergom felszabadulása 1683. okt. 28. / Kétszázados évfordulójára 1883. okt. 28." kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:XF ph., karc, patina / Hungary 1883. "Esztergom felszabadulása 1683. okt. 28. / Kétszázados évfordulójára 1883. okt. 28." commemorative medallion for the 200th anniversary of the liberation of Esztergom, double-sided bronze. Sign.: Klasshon A. (42mm) C:XF edge error, scratch, patina 3142731
31687
476
Numismatik
Kovács Dezső (1921-2004) 1969. "IV. Kulturális Hetek Szolnok " egyoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
3179453
31688
476
Numismatik
Kovács Dezső (1921-) 1969. "Bács-Kiskun Megyei Borverseny" ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti tokban (78mm) T:XF
3214415
31689
476
Numismatik
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" bronz emlékérem (55,5mm) T:AU / Hungary 1912. "MÉLYSÉGES TISZTELETTEL HÁLÁVAL SZERETETTEL A MAGYAR KIR. BELÜGYMINISTERIUM TISZTIKARA - KHUEN-HÉDERVÁRY KÁROLY GRÓF" bronze commemorative medallion. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (55,5mm) C:AU HP 2315. 3200629
31690
476
Numismatik
Kő Pál (1941-2020) DN "Nagyanyám emlékére 1881-1943" kétoldalas, öntött bronz plakett (81mm) T:AU
3214392
31691
476
Numismatik
Kun József (1879-1946) 1913. "Mezőkövesdi Dr. Tarnay Gyula - Borsod megye és Miskolcz város Főispánja" egyoldalas bronz plakett (70x54mm) T:AU,XF ph.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF