https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 354

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Simon Ferenc (1922-2015) 1983. "MÉE - M.N.T. Jubileumi ülésszak - Szolnok / Huszonöt év a numizmatikáért 1958-1983" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo SK2
1
31740.

Simon Ferenc (1922-2015) 1983. "MÉE - M.N.T. Jubileumi ülésszak - Szolnok / Huszonöt év a numizmatikáért 1958-1983" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC Adamo SK2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Solymári Valkó László (1909-1984) 1969. "Mosonyi Mihály 1815-1870" egyoldalas bronz emlékérem (81mm) T:AU / Hungary 1969. "Mihály Mosonyi 1815-1870" one-sided bronze medal. Sign.: László Solymári Valkó (81mm) C:AU
1
31741.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1969. "Mosonyi Mihály 1815-1870" egyoldalas bronz emlékérem (81mm) T:AU / Hungary 1969. "Mihály Mosonyi 1815-1870" one-sided bronze medal. Sign.: László Solymári Valkó (81mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Somogyi Árpád (1926-2008) ~1980. "T.O.T. (Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa) / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (95mm) T:AU patina
1
31742.

Somogyi Árpád (1926-2008) ~1980. "T.O.T. (Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa) / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (95mm) T:AU patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Solymári Valkó László (1909-1984) 1960. "Tessedik Sámuel - 1742-1820 - Emlékérem / A Magyar Agrártudományi Egyesületben a szocialista mezőgazdaságért kifejtett kiváló tevékenységért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, névre szóló gravírozással (82mm) T:AU
1
31743.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1960. "Tessedik Sámuel - 1742-1820 - Emlékérem / A Magyar Agrártudományi Egyesületben a szocialista mezőgazdaságért kifejtett kiváló tevékenységért" kétoldalas, öntött bronz emlékérem, névre szóló gravírozással (82mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "Kodály Zoltán 1882-1967 / Eötvös Loránd Tudományegyetem - Nyelvében él a nemzet" öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (113mm) T:AU
1
31744.

Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "Kodály Zoltán 1882-1967 / Eötvös Loránd Tudományegyetem - Nyelvében él a nemzet" öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (113mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ZE3
1
31745.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ZE3

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szabó Iván (1913-1998) 1972. "Györffy István Kollégium - NÉKOSZ - XXX" kétoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban, Illyés Gyula idézettel (90mm) T:AU
1
31746.

Szabó Iván (1913-1998) 1972. "Györffy István Kollégium - NÉKOSZ - XXX" kétoldalas bronz emlékérem eredeti dísztokban, Illyés Gyula idézettel (90mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szolláth György (1927-2009) / Vadász György 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SH1
1
31747.

Szolláth György (1927-2009) / Vadász György 1982. "Marcus Aurelius / MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SH1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Telcs Ede (1872-1948) 1941. "A M. Numizmatikai Társulat fennállása 40. évfordulójára" bronz emlékérem (49,5mm) T:AU R! Hungary 1941. "For the 40th anniversary of the Hungarian Numismatic Society" bronze commemorative medal. Sign.: Ede Telcs (49,5mm) C:AU R!
1
31748.

Telcs Ede (1872-1948) 1941. "A M. Numizmatikai Társulat fennállása 40. évfordulójára" bronz emlékérem (49,5mm) T:AU R! Hungary 1941. "For the 40th anniversary of the Hungarian Numismatic Society" bronze commemorative medal. Sign.: Ede Telcs (49,5mm) C:AU R!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Júlia (1951-) (?) 1985. "425 éves a Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
1
31749.

Tóth Júlia (1951-) (?) 1985. "425 éves a Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc 1985" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső 1890-1970 / Országos Állategészségügyi Intézet 1928-1978" bronz emlékplakett (99mm) T:UNC
1
31750.

Tóth Sándor (1933-2019) 1978. "Manninger Rezső 1890-1970 / Országos Állategészségügyi Intézet 1928-1978" bronz emlékplakett (99mm) T:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" kétoldalas bronz emlékérem, plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC,AU
1
31751.

Tóth Sándor (1933-2019) 1980. "Szent Gellért / Szeged MDCCCLXXX - Árvízi fogadalom MCMLXXX" kétoldalas bronz emlékérem, plombált "ÁPV" műanyag tokban (42,5mm) T:UNC,AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse