https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 83

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ausztria DN "ÖFB (Osztrák Labdarúgó Szövetség)" festett bronz jelvény (2db) T:1- Austria ND "ÖFB (Austrian Football Association)" painted bronze badge (2pcs) C:AU
1
31977.

Ausztria DN "ÖFB (Osztrák Labdarúgó Szövetség)" festett bronz jelvény (2db) T:1- Austria ND "ÖFB (Austrian Football Association)" painted bronze badge (2pcs) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Bulgária ~1960-1970. "BSFS (Bolgár Testkultúra és Sport Szövetség)" műgyantás bronz sport kitűző (~24x18mm) T:XF Bulgaria ~1960-1970. "BSFS (Bulgarian Union of Physical Culture and Sports)" synthetic resin bronze sport pin (~24x18mm) T:XF
1
31978.

Bulgária ~1960-1970. "BSFS (Bolgár Testkultúra és Sport Szövetség)" műgyantás bronz sport kitűző (~24x18mm) T:XF Bulgaria ~1960-1970. "BSFS (Bulgarian Union of Physical Culture and Sports)" synthetic resin bronze sport pin (~24x18mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Franciaország 1978. "6. Marvejols-Mende félmaraton - 23,3 km - 1978. 7. 23. - A mende-i Régi Notre Dame-híd / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976-os győztes" peremén jelzett bronz emlékérem (50mm) T:AU France 1978. "6th Marvejols-Mende half-marathon - 23,3 km - 23.7.1978 - The Old Notre Dame bridge in Mende / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976 winner" bronze commemorative medal, hallmarked on the edge (50mm) C:AU
1
31979.

Franciaország 1978. "6. Marvejols-Mende félmaraton - 23,3 km - 1978. 7. 23. - A mende-i Régi Notre Dame-híd / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976-os győztes" peremén jelzett bronz emlékérem (50mm) T:AU France 1978. "6th Marvejols-Mende half-marathon - 23,3 km - 23.7.1978 - The Old Notre Dame bridge in Mende / Gerard Margerit (PTT Lyon) - 1976 winner" bronze commemorative medal, hallmarked on the edge (50mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
NSZK 1972. "Olympische Spiele München (Olimpiai Játékok München)" jelzett Ag emlékérem (27,86g/0.925/40mm) T:XF FRG 1972. "Olympische Spiele München (Olympic Games München)" marked Ag commemorative medal (27,86g/0.925/40mm) C:XF
1
31980.

NSZK 1972. "Olympische Spiele München (Olimpiai Játékok München)" jelzett Ag emlékérem (27,86g/0.925/40mm) T:XF FRG 1972. "Olympische Spiele München (Olympic Games München)" marked Ag commemorative medal (27,86g/0.925/40mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Németország 2006. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság" kétoldalas Ag emlékérem kopott dísztokban (30mm) T:PP de kis ujjlenyomat, kis szennyeződés látható Germany 2006. "FIFA Football World Cup" two-sided Ag commemorative medallion with case in used condition (30mm) C:PP but tiny fingerprint and small dirt
1
31981.

Németország 2006. "FIFA Labdarúgó Világbajnokság" kétoldalas Ag emlékérem kopott dísztokban (30mm) T:PP de kis ujjlenyomat, kis szennyeződés látható Germany 2006. "FIFA Football World Cup" two-sided Ag commemorative medallion with case in used condition (30mm) C:PP but tiny fingerprint and small dirt

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Románia 1947. "Jocurile Balcanice 1947 - Campionatele de Atletism (Balkán Játékok 1947 - Atlétikai bajnokság)" bronz emlékérem (55mm) fa talapzatra rögzítve (96x123x10-28mm), rajta az 1947-es Balkán Játékok zománcozott bronz címerével és "OSP Jocurile Balcanice 1947 Campionatele de Atletism - Bucuresti 6-7-8 Septembrie (Balkán Játékok 1947 - Atlétika - Bukarest, szeptember 6-7-8)" gravírozású bronz lapkával (70x20mm) T:XF Romania 1947. "Jocurile Balcanice 1947 - Campionatele de Atletism (Balkan Games 1947 - Athletics Championship)" bronze commemorative medal (55mm) mounted on a wooden base (96x123x10-28mm), with the enameled metal logo of the Balkan Games 1947 and with engraved "OSP Jocurile Balcanice 1947 Campionatele de Atletism - Bucuresti 6-7-8 Septembrie (Balkan Games 1947 - Athletics - Bucharest, September 6-7-8)" bronze plate (70x20mm) C:XF
1
31982.

Románia 1947. "Jocurile Balcanice 1947 - Campionatele de Atletism (Balkán Játékok 1947 - Atlétikai bajnokság)" bronz emlékérem (55mm) fa talapzatra rögzítve (96x123x10-28mm), rajta az 1947-es Balkán Játékok zománcozott bronz címerével és "OSP Jocurile Balcanice 1947 Campionatele de Atletism - Bucuresti 6-7-8 Septembrie (Balkán Játékok 1947 - Atlétika - Bukarest, szeptember 6-7-8)" gravírozású bronz lapkával (70x20mm) T:XF Romania 1947. "Jocurile Balcanice 1947 - Campionatele de Atletism (Balkan Games 1947 - Athletics Championship)" bronze commemorative medal (55mm) mounted on a wooden base (96x123x10-28mm), with the enameled metal logo of the Balkan Games 1947 and with engraved "OSP Jocurile Balcanice 1947 Campionatele de Atletism - Bucuresti 6-7-8 Septembrie (Balkan Games 1947 - Athletics - Bucharest, September 6-7-8)" bronze plate (70x20mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Románia 1953. "Nemzetközi Atlétikai Bajnokság 1953. október" részben zománcozott fém emlékplakett eredeti, sérült tokban (50x70mm) T:AU Románia 1953. "Campionatele Internationale de Atletism Octomvrie 1953 (International Athletics Championships October 1953)" partially enamelled metal plaque in original, but damaged case (50x70mm) C:AU
1
31983.

Románia 1953. "Nemzetközi Atlétikai Bajnokság 1953. október" részben zománcozott fém emlékplakett eredeti, sérült tokban (50x70mm) T:AU Románia 1953. "Campionatele Internationale de Atletism Octomvrie 1953 (International Athletics Championships October 1953)" partially enamelled metal plaque in original, but damaged case (50x70mm) C:AU

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Svájc ~1930. "Közép-Svájc Tornaszövetség tiszteletbeli tagja" nagyméretű, egyoldalas bronz plakett, hátoldalán rögzítéshez szolgáló csavarokkal, "Huguenin" gyártói jelzéssel (154x214mm) T:AU,XF patina Switzerland ~1930. "Central Switzerland gymnastics association honorary member" large, one-sided bronze plaque, with screws for fixing on the back, with "Huguenin" maker's mark (154x214mm) C:AU,XF patina
1
31984.

Svájc ~1930. "Közép-Svájc Tornaszövetség tiszteletbeli tagja" nagyméretű, egyoldalas bronz plakett, hátoldalán rögzítéshez szolgáló csavarokkal, "Huguenin" gyártói jelzéssel (154x214mm) T:AU,XF patina Switzerland ~1930. "Central Switzerland gymnastics association honorary member" large, one-sided bronze plaque, with screws for fixing on the back, with "Huguenin" maker's mark (154x214mm) C:AU,XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjetunió 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok / Moszkva 1980" kétoldalas bronzozott Al emlékérem eredeti, de sérült tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1980. "XXII Summer Olympic Games / Moscow 1980" double-sided bronzed Al medallion in original case (60mm) C:AU
1
31985.

Szovjetunió 1980. "XXII. Nyári Olimpiai Játékok / Moszkva 1980" kétoldalas bronzozott Al emlékérem eredeti, de sérült tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1980. "XXII Summer Olympic Games / Moscow 1980" double-sided bronzed Al medallion in original case (60mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Törökország 1959. "Kosárlabda Európa Bajnokság, Isztambul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). A tornát a Szovjetunió nyerte meg, miután a döntőben 83-72-re legyőzte Csehszlovákiát. T:UNC Turkey 1959. "Basketball European Championship, Istanbul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). The tournament won by the Soviet Union, they beat Czechoslovakia in the final to 83-72 C:UNC
1
31986.

Törökország 1959. "Kosárlabda Európa Bajnokság, Isztambul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). A tornát a Szovjetunió nyerte meg, miután a döntőben 83-72-re legyőzte Csehszlovákiát. T:UNC Turkey 1959. "Basketball European Championship, Istanbul" kétoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (71mm). The tournament won by the Soviet Union, they beat Czechoslovakia in the final to 83-72 C:UNC

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
10db-os, főleg sport témájú jelvénytétel, benne Olimpia, Csehszlovák Labdarúgó Szövetség, Spanyolország 1982, stb. T:AU-VF
1
31987.

10db-os, főleg sport témájú jelvénytétel, benne Olimpia, Csehszlovák Labdarúgó Szövetség, Spanyolország 1982, stb. T:AU-VF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse