https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 83
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3233271
31903
476
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas ezüstözött bronz emkékérem (61mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3233694
31904
476
0
14000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) 1923-1940. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas díjérem füllel, közte bronz, bronzozott Al (15db, 2xklf méret: 30mm és 40mm) + 5db klf sportérem egybefűzve T:VF,F 3215201
31905
476
0
15000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség " egyoldalas bronz plakett. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (62x40mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3235661
31906
476
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" kétoldalas bronz sport díjérem (40mm) T:AU,XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3215042
31907
476
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1933.I.27. IFJ. III. DIJ" gravírozással és "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (57x41mm) T:XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3143594
31908
476
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) 1940. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871" bronz emlékplakett, hátoldalán "Bajnokság 1940" gravírozással és "BERÁN N." gyártói jelzéssel (70x50mm) T:AU,XF TP 304.
Das Lot is nicht erreichbar
3235176
31909
476
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, gravírozott "Szenior korm. négyes BPest 1943. VI. 26-27 - I." szöveggel (50mm) T:AU patina
Das Lot is nicht erreichbar
2827851
31910
476
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP 3234114
31911
476
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár Rt. Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." bronz díjérem, hátoldalán gravírozva "III. díj - Férfi egyes kizárásos házi tenniszverseny 1939" (35mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3236331
31912
476
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Gácsik Lajos (1905-1981) / Boczán Gyula 1936. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1936" bronz plakett, rögzítéshez szolgáló lyukakkal (69x49mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
3105760
31913
476
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph
Das Lot is nicht erreichbar
2620365
31914
476
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse