https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 83

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas ezüstözött bronz emkékérem (61mm) T:AU
1
31903.

Arató Gyula (1889-1969) ~1940. "Magyar Sport Érem / A jövő nemzedéke a nemzet jövője" kétoldalas ezüstözött bronz emkékérem (61mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1923-1940. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas díjérem füllel, közte bronz, bronzozott Al (15db, 2xklf méret: 30mm és 40mm) + 5db klf sportérem egybefűzve T:VF,F
1
31904.

Berán Lajos (1882-1943) 1923-1940. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas díjérem füllel, közte bronz, bronzozott Al (15db, 2xklf méret: 30mm és 40mm) + 5db klf sportérem egybefűzve T:VF,F

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
6
 
1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas bronz plakett. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (62x40mm) T:XF
1
31905.

1929. "Magyar Országos Céllövő Szövetség" egyoldalas bronz plakett. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (62x40mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" kétoldalas bronz sport díjérem (40mm) T:AU,XF patina
1
31906.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" kétoldalas bronz sport díjérem (40mm) T:AU,XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1933.I.27. IFJ. III. DIJ" gravírozással és "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (57x41mm) T:XF patina
1
31907.

Berán Lajos (1883-1943) 1934. "Magyar Sí Szövetség" bronz díjplakett hátoldalán "1933.I.27. IFJ. III. DIJ" gravírozással és "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel (57x41mm) T:XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1940. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871" bronz emlékplakett, hátoldalán "Bajnokság 1940" gravírozással és "BERÁN N." gyártói jelzéssel (70x50mm) T:AU,XF TP 304.
1
31908.

Berán Lajos (1882-1943) 1940. "Országos Magyar Lövész Szövetség 1871" bronz emlékplakett, hátoldalán "Bajnokság 1940" gravírozással és "BERÁN N." gyártói jelzéssel (70x50mm) T:AU,XF TP 304.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, gravírozott "Szenior korm. négyes BPest 1943. VI. 26-27 - I." szöveggel (50mm) T:AU patina
1
31909.

Berán Lajos (1882-1943) 1943. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, gravírozott "Szenior korm. négyes BPest 1943. VI. 26-27 - I." szöveggel (50mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP
1
31910.

Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár Rt. Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." bronz díjérem, hátoldalán gravírozva "III. díj - Férfi egyes kizárásos házi tenniszverseny 1939" (35mm) T:AU
1
31911.

Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár Rt. Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." bronz díjérem, hátoldalán gravírozva "III. díj - Férfi egyes kizárásos házi tenniszverseny 1939" (35mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gácsik Lajos (1905-1981) / Boczán Gyula 1936. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1936" bronz plakett, rögzítéshez szolgáló lyukakkal (69x49mm) T:XF
1
31912.

Gácsik Lajos (1905-1981) / Boczán Gyula 1936. "Nemzetközi Sporthét a Balatonon 1936" bronz plakett, rögzítéshez szolgáló lyukakkal (69x49mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph
1
31913.

Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
1
31914.

Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse