Werbungen Zahl der Lose: 942
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3235031
17636
476
3200
Advertisement
1912 Hamburg-Amerika Linie Nordlandfahrten, hajókirándulások északi tájakra, 4 képpel illusztrálva (norvég fjordok, Izland, stb.), ragasztott
3233832
17637
476
Advertisement
1913 A magyar gazda könyvesháza - Gazdasági könyvek jegyzéke. Bp., Franklin-ny. Tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos.
3241630
17638
476
Advertisement
1913 A Hódmezővásárhelyi Ipartestület módosított alapszabályai. Hódmezővásárhely, 1913, Nemes Ármin könyvnyomdája. 28(+3) p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, egyik utolsó számozatlan levélen Bartók Istvánné cipészmester korabeli bejegyzéseivel.
3238167
17639
476
Advertisement
1914 Magyar Királyi Államvasutak - I. számú fedvények a "Közlekedési Határozmányok" I. és II. részéhez, hajtott
3216370
17640
476
Advertisement
1914 A Nagyváradi Feministák Egyesületének évi jelentése, 12p
3104663
17641
476
600
Advertisement
1914 Könyvtári Szemle II. évf. 3-6. sz., 1914. március-június, szerk.: Kőhalmi Béla. Kiadói papírkötés, változó állapotban. 3240497
17642
476
Advertisement
1914 Magyar Levelezés iskolai füzet, benne levelezés mintákkal. 3214156
17643
476
Advertisement
1914 Berlin, Die Woche, Moderne illustrierte Zeitschrift, évfolyam bekötve.
3238553
17644
476
Advertisement
1915 Jednota katolíckeho ľudu (IX. rocník 1. sosit). A Katolikus Népszövetség c. lap szlovák nyelvű kiadása, benne a háborúval kapcsolatos írásokkal, képekkel, valamint naptár az 1916. évre. Főszerk.: Alexander Ernszt. Bp., Stephaneum-ny. Korabeli félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
3082402
17645
476
700
Advertisement
Friml Aladár: Magyar középiskola. A katholikus középiskolai tanáregyesület folyóirata. IX. évfolyam, Bp., 1916. Stephaneum. 348p. Félvászon kötésben, foltos lapokkal. 3240600
17646
476
Advertisement
1916-1918, Tolnai Világlapja 5 darab száma, vegyes állapotban
3240048
17647
476
Advertisement
1917 Fidibusz c. szatirikus folyóirat XIII. évf. 19. száma, 1917. máj. 11. Szerk.: Radnóti József. Kisebb sérülésekkel, 16 p.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF