Werbungen

Zahl der Lose: 942

1912 Hamburg-Amerika Linie Nordlandfahrten, hajókirándulások északi tájakra, 4 képpel illusztrálva (norvég fjordok, Izland, stb.), ragasztott
17636.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

1913 A magyar gazda könyvesháza - Gazdasági könyvek jegyzéke. Bp., Franklin-ny. Tűzött papírkötés, kissé viseltes, foltos.
17637.

Rufpreis:
2 000 HUF

1913 A Hódmezővásárhelyi Ipartestület módosított alapszabályai. Hódmezővásárhely, 1913, Nemes Ármin könyvnyomdája. 28(+3) p. Kiadói papírkötés, hajtásnyommal, egyik utolsó számozatlan levélen Bartók Istvánné cipészmester korabeli bejegyzéseivel.
17638.

Rufpreis:
3 000 HUF

1914 Magyar Királyi Államvasutak - I. számú fedvények a "Közlekedési Határozmányok" I. és II. részéhez, hajtott
17639.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1914 A Nagyváradi Feministák Egyesületének évi jelentése, 12p
17640.

Rufpreis:
8 000 HUF

1914 Könyvtári Szemle II. évf. 3-6. sz., 1914. március-június, szerk.: Kőhalmi Béla. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
17641.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

1914 Magyar Levelezés iskolai füzet, benne levelezés mintákkal.
17642.

Rufpreis:
1 400 HUF

1914 Berlin, Die Woche, Moderne illustrierte Zeitschrift, évfolyam bekötve.
17643.

Rufpreis:
3 000 HUF

1915 Jednota katolíckeho ľudu (IX. rocník 1. sosit). A Katolikus Népszövetség c. lap szlovák nyelvű kiadása, benne a háborúval kapcsolatos írásokkal, képekkel, valamint naptár az 1916. évre. Főszerk.: Alexander Ernszt. Bp., Stephaneum-ny. Korabeli félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
17644.

Rufpreis:
2 000 HUF

Friml Aladár: Magyar középiskola. A katholikus középiskolai tanáregyesület folyóirata. IX. évfolyam, Bp., 1916. Stephaneum. 348p. Félvászon kötésben, foltos lapokkal.
17645.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

1916-1918, Tolnai Világlapja 5 darab száma, vegyes állapotban
17646.

Rufpreis:
1 600 HUF

1917 Fidibusz c. szatirikus folyóirat XIII. évf. 19. száma, 1917. máj. 11. Szerk.: Radnóti József. Kisebb sérülésekkel, 16 p.
17647.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF