Werbungen Zahl der Lose: 942
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3221738
17263
476
Advertisement
ca 1914 Schlacht bei Gravelotte - St. Privat 1. M. 78x83 cm
3221745
17264
476
Advertisement
cca 1870 A porosz-osztrák háború hadszintere 60x57 cm / Battlefield operations of the Prussian-Habsbrug war
3217006
17265
476
Advertisement
Donne Bristol térképe. Réz nyomólemez pozitív képpel, "Plan of Bristol by B. Donne, 1826" szöveggel, 19,5x22 cm
3139924
17266
476
26000
Advertisement
3140346
17267
476
4200
Advertisement
cca 1860 Ond település (ma Szerencs része, Borsod vármegye, kézzel rajzolt térképe a környező földekkel. Vászonra kasírozva. 28x46 cm
3140389
17268
476
4200
Advertisement
3140331
17269
476
Advertisement
1856 Berzék (Borsod vármegye) nagy méretű kézzel rajzolt térképe a környező földekkel. Valamint a dűlők leírásával. Vászonra kasírozva. 156x58 cm
3140347
17270
476
4200
Advertisement
cca 1860 Ond település (ma Szerencs része, Borsod vármegye, kézzel rajzolt térképe a környező földekkel. 33x44 cm
3140339
17271
476
Advertisement
3102804
17272
476
Advertisement
Krassova és Teregova környékének földtani térképe 25. Zóna XXVI. Rovat, Geológiai térkép. Rjz. Gabrovitz Camillo; Litográfia. Méretarány, M. 1:75 000. Megjelent Magyarázatok a Magyar Korona országainak részletes geológiai térképéhez.Bp., 1903. 68x90 cm Egy javított beszakadással
3160930
17273
476
Advertisement
Magyarország, Horvát-Tótország és a katonai őrvidék térképe Homolka József ca 1870 315x225 mm Színezett litográfia
3162481
17274
476
Advertisement
3 db Szentföldet ábrázoló régi térkép modern másolata 33x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF