Werbungen Zahl der Lose: 942
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3172003
17301
476
Advertisement
Gánóczi Gábor: RAP. ALÁÍRT! Sátoraljaújhely, 2001, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
3241980
17302
476
Advertisement
15 db 19-20 sz. eleleji kotta, sok litho címlappal. 3241987
17303
476
Advertisement
cca 1920-1930 10 db kottafüzet, benne katona nóták kottája 3240077
17304
476
Advertisement
Papp Viktor: Beethoven élete és művei. Esterházy Pálnak DEDIKÁLT! Bp., 1927, Pantheon. Kiadói foltos egészvászon kötés, kopottas állapotban. 3237832
17305
476
Advertisement
Reinitz Béla: Dalok Ady Endre verseire. (Új dalsorozat.) Modern Könyvtár. [Kotta.] Bp., 1920, Athenaeum, IV+1+33 p. Második kiadás. Modern, pótolt, fénymásolt papírkötésben, kissé sérült címlapon leragasztott bejegyzéssel.
3236064
17306
476
3200
Advertisement
1950 Berlin, Traviatában, öltözőmben, 2 db feliratozott fotó egy beazonosításra váró magyar énekesről, sarkain törésnyomok, 13×9 cm
3240729
17307
476
Advertisement
Dr. Csekey - Dr. Diósi: "Hírhedett zenésze a világnak..." Egykorú versek Liszt Ferenchez. Dr. Diósi Géza által DEDIKÁLT! Szeged, 1936, Juhász István. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 3236189
17309
476
Advertisement
cca 1930 Hegedű, kotta kolligátum hegedű művekből Garay György (1909-1988) hegedűművész, tanár hagyatékából, bejegyzésekkel és egy kézzel írt lappal 3241406
17311
476
Advertisement
Ireland in Songs and Ballads. 2003, Waltons. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
3184713
17312
476
Advertisement
1918 Zsembery Elvira (1893-1977) erdélyi magyar zongoraművész, zenetanár autográf levele Weisberger Marcsa részére, két beírt oldal, aláírással + hozzá tartozó ,,Akusztikus Zongoraiskola" fejléces boríték + ismertető prospektus
3204358
17313
476
Advertisement
"Emlékezz rám..." Máté Péter válogatott dalai. Bp., 1978, Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 3197369
17314
476
Advertisement
Tánczenei Fesztivál 1966. A döntőbe jutott 12 szám. + Táncdalfesztivál 68. + Táncdalfesztivál 69/1-2. Bp., 1966-1969, Zeneműkiadó. Kiadói papírkötések.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF