cca 1900 Vízépítéstani és hídépítési ábrák, vázlatok nyomatok, össz. kb. 20 db, közte a budapesti Lánchíd hídfőinek erősítése és a ferencfalvi völgyzárógát, nyomat (részben fotólitográfia), néhány Klösz György kiadása, klf, méretekben. Érdekes anyag!
1904 Jász-Nagykun-Szolnok vármegye községeinek egymástól való távolságát feltüntető kilométer táblázat. Szolnok, 1904, Háy Géza-ny., 54 p. Kiadói papírkötés, sérült, az utolsó lap különvált a fűzéstől.
1907 A Királyi Magyar Természettudományi Társulat folyóiratai és kiadványai 1841-től 1906. év végéig, tájékoztató prospektus, tűzött papírkötés, 37 p. + 1941 Dr. Vajna György és Társa könyv-újdonságai (könyvjegyzék), reklámprospektus / megrendelőlap
1908 Zászlónk ifjúsági lap VI. évf. 7. száma, 1908. márc. 15. Kiadja a Regnum Marianum. Benne Radványi Kálmán ,,Uj március" c. versével; Horn Antal és Márton Lajos illusztrációival. Kiadói tűzött papírkötés, kissé szakadt, foltos borítóval, helyenként ázásnyomokkal.