https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Werbungen Zahl der Lose: 942
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1966019
17600
476
0
3000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1892 I. Ferenc József a budapesti városligeti Iparcsarnokban rendezett jubileumi virágkiálltáson, nyomat, Szemlér Mihály rajza után, feliratozva, 20x15,5
Das Lot is nicht erreichbar
3149109
17601
476
0
1800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1899 Jegyzőkönyv a Bodrogközi Jótékony Nőegyesületnek Király-Helmeczen a Tiszaszabályozó Társulat termében 1899. évi október hó 7-én tartott választmányi üléséről. Sátoraljaújhely, 1899, "Zemplén"-ny., 8+(2) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval, a lapokon apró sérüléssel. 3085831
17602
476
0
1400
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1894 Ünnepi dal Póra Ferenc úrnak, a budai I. ker. polgári és felsőleányiskola igazgatójának
Das Lot is nicht erreichbar
2727511
17603
476
0
2000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Egyiptom, Alexandria 10 képes leporello 9x5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3141876
17604
476
0
4000
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Stockholm képes leporello 18 képpel aranyozott egészvászon borítóval 15x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3149088
17605
476
0
1800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
1900 A szatmár-németi kereskedő-ifjak köre választmányának jelentése és zárszámadása az 1899. évről. Szatmárnémeti, 1900, Morvai János-ny., 11+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé fakó, sérült borítóval. 3199837
17606
476
0
3600
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1960 Borsodi vonatkozású iratok és sportzászlók gyűjteménye. Összesen kb 50 db nagyon változatos témájú irat és kb 10 sportzászló
Das Lot is nicht erreichbar
3087922
17607
476
0
600
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
G. L. Grove: Personalhistorisk tidsskrift fjerde raekke. 3 Bind Kjobenhavn. 1900. 306 + 31 p.Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben .
Das Lot is nicht erreichbar
3120444
17608
476
0
3600
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Feszty Körkép, Morelli Gusztáv metszése, Feszty Árpád festménye után, nyomat, papír, "Könyves Kálmán" kiadása, 29,5x408 cm, jobb szélén hosszú szakadással
Das Lot is nicht erreichbar
3236113
17609
476
0
3200
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Régi ünnepi karácsonyi litho matricák, 8 db
Das Lot is nicht erreichbar
3232941
17610
476
0
1800
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Az Országgyűlési Tudósítások 20. száma, Kossuth Lajos kézirata (facsimile), a Magyar Nemzet Története melléklete, kétoldalas, 41x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3232795
17611
476
0
2400
Advertisement
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Gyógynövények, 4 db színes illusztráció, In: Platen, [Moritz]: Die Neue Heilmethode, kissé foltos, 22x14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse