Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2926921
12470
476
28000
Sculptures, statuettes, plaques
3025694
12471
476
4400
Afrikai szobor, arcokkal, hajjal. Sérüléssel, m: 45 cm 3023170
12472
476
24000
3012912
12473
476
Jelzés nélkül: Kalóz. Spiáter. Kis sérüléssel. M: 24 cm 3123494
12474
476
24000
Czinder Antal (1937-): Elegáns hölgy. Terrakotta, 1986, jelzett, kis kopással, m: 33 cm
3168278
12475
476
Nagy István János (1938-): Táncoló lányok, bronz. 27x22 cm 3161901
12476
476
3160854
12477
476
24000
Émile Coriolan Hippolyte Guillemin (1841 - 1907) után: Kislány. Bronz, Jelzett, fa talapzaton (melyből kivehető) 37 cm
3162909
12478
476
Ismeretlen szobrász: Shirdi Sai Baba guru szobra. Antikolt műgyanta, m: 32 cm
3159823
12479
476
30000
Kő Pál (1941-2020): Fehér László lovat lopott. Bronz fali dísz, relief. Jelzett. 19x31 cm
3042596
12480
476
28000
Máté István (1952-2022): Absztrakt dísztál. Bronz, jelzett, kis kopással, d: 27 cm 3146947
12481
476
J. D. 1968 jelzéssel: Sokalakos relief. Aluminium, festett, jelzett 34x13 cm egyenként
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF