Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3234275
12446
476
Sculptures, statuettes, plaques
Réz női akt szobor, fa talpazaton, patinás, m: 17 cm
3234282
12447
476
Krisztus siratása. Antik fémlemez dombormű, fa keretben, 13x17 cm, kerettel 21x25 cm 3237041
12448
476
Ganésa műgyanta szobor, kopással m: 31 cm
3237043
12449
476
Básztet egyiptomi macska isten műgyanta szobor, kopással m: 15 cm
3237949
12450
476
Cyránski (Cziránszki) Mária (1940-2018): Anya gyermekével. Bronz falikép fa keretben. Jelzett, képcsarnok címkével, 26x17 cm, kerettel 35x25 cm 3237939
12451
476
Renner Kálmán (1927-1994) Gulyás szürke marhákkal. Réz fali dísz, fa alapon, jelzett (fa kicsit sérült) 42x12 cm 3237941
12452
476
Kopcsányi Ottó (1933-): Ádám és Éva. Réz fali dísztál, jelzett d: 29 cm 3237946
12453
476
Rácz Edit (1936- ): Fehér lány. Bronz kisplasztika, hibátlan, jelzett, 18x27 cm 3237948
12454
476
Cyránski (Cziránszki) Mária (1940-2018): Kismama. Bronz falikép fa keretben. Jelzett, képcsarnok címkével, 26x17 cm, kerettel 35x25 cm 3039681
12455
476
7500
Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
3207390
12456
476
Kínai bölcs. Faragott lábszárcsont, faragott fa talapzaton, m: 20 cm 3158263
12457
476
Fa szobor, fali dísz, fa alapon. 25x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF