Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 78

Horthy Miklós büszt mellszobor Elisabetta jelzett terrakotta ca 1940 Hibátlan 33 cm
12482.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

12483.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Bánszky Sándor (1888-1918): Veteményező férfi. Fém plakett, fa lapon, jelzéssel, szép állapotban, 21x13 cm, 39x28 cm
12484.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Torreádor. Bronzírozott fém szobor, fa talapzaton, 13,5x9 cm
12485.

Rufpreis:
6 000 HUF

Győrfi Sándor (1951-): Bartók Béla. 1981. Öntött bronz, fa lapon, jelzett, teljes méret 25x17 cm
12486.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

7 darab kínai faragott zsírkő szobor, nívós darabokkal, h: 8-13 cm
12487.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Lenin büszt. cca 1960, bakelit, fa talapzaton, m: 10 cm
12488.

Rufpreis:
4 000 HUF

Grantner Jenő (Budapest, 1907 - Budapest, 1983): Támaszkodó női akt. Jelzett, kopással, 33x30 cm
12489.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Hippokratész. Préselt őrlemény, görög, jelzett, m: 22,5 cm
12490.

Rufpreis:
6 000 HUF

Beszédes János László (1874- 1922): Botján támaszkodó juhász. Hidegen festett gipsz, jelzés nélkül, (eredetileg tikettel jelzett volt), kopással, m: 35,5 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12491.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

2 db afrikai keményfa faragású figura 11,14 cm
12492.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db faragott fa és csont elefánt figura kb 8 cm
12493.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF