Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3146940
12482
476
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Horthy Miklós büszt mellszobor Elisabetta jelzett terrakotta ca 1940 Hibátlan 33 cm 2976155
12483
476
24000
2953904
12484
476
9500
Bánszky Sándor (1888-1918): Veteményező férfi. Fém plakett, fa lapon, jelzéssel, szép állapotban, 21x13 cm, 39x28 cm 3146420
12485
476
Torreádor. Bronzírozott fém szobor, fa talapzaton, 13,5x9 cm
3182974
12486
476
32000
Győrfi Sándor (1951-): Bartók Béla. 1981. Öntött bronz, fa lapon, jelzett, teljes méret 25x17 cm
3200040
12487
476
7 darab kínai faragott zsírkő szobor, nívós darabokkal, h: 8-13 cm
3196481
12488
476
Lenin büszt. cca 1960, bakelit, fa talapzaton, m: 10 cm
3194756
12489
476
24000
Grantner Jenő (Budapest, 1907 - Budapest, 1983): Támaszkodó női akt. Jelzett, kopással, 33x30 cm
3193641
12490
476
Hippokratész. Préselt őrlemény, görög, jelzett, m: 22,5 cm
3201561
12491
476
26000
Beszédes János László (1874- 1922): Botján támaszkodó juhász. Hidegen festett gipsz, jelzés nélkül, (eredetileg tikettel jelzett volt), kopással, m: 35,5 cm /// SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3196557
12492
476
2 db afrikai keményfa faragású figura 11,14 cm
3196547
12493
476
2 db faragott fa és csont elefánt figura kb 8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF