11002.
Beendet 476. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. vége/XXI sz. eleje: Vízparti hangulat. Olaj, vászon, fakeretben, 40x50 cm