Olvashatatlan jelzéssel: Táj szekérrel. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépm... https://www.darabanth.com/de/476-Fernauktion/476.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Taj-szekerrel-Olaj-vaszon-Hatoldalan-Szepmuveszeti-Muzeum-552978-sz~II3232348
3232348
11003
476
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Táj szekérrel. Olaj, vászon. Hátoldalán Szépművészeti Múzeum 552/978 sz. bírálati címkéjével. Dekoratív fakeretben. 47x60 cm
: nagy_andras