Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Vegyes technika, vászon, jelezve a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: https://www.pafart.com/archive/works2015/ 110×70 cm. / Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Mixed technique on canvas, signed on the reverse. 110×70 cm. Reproduced on the artist's homepage: https://www.pafart.com/archive/works2014/ KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (26/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! / screenprint on paper, signed and numbered (26/75) on the reverse,
Gyenes Gitta (1888-1960): 20 db tanulmányrajz. Ceruza, papír, mindegyik hagyatéki pecséttel jelzett, klf. méretekben, részben paszpartuban, néhány kevés lapon apró szakadással.
Rékassy Csaba (1937-1989): Italozók. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül. RCS, Rékassy Csaba Baráti Kör és Bp. Iparműv. Múzeum 1997-ápr.25-máj.25 bélyegzővel. 1997.ápr.25-máj.25 között rendezték a művész életmű kiállítását az Iparművészeti Múzeumban. Üvegezett fa keretben, 6x18 cm. Ritka!
Szabó Vladimír (1905-1991): Zenélő társaság. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 10/100. Üvegezett keretben, 19,5×28,5 cm / Vladimír Szabó (1905-1991): Party with music. Coloured etching on paper, signed. Numbered: 10/100. Framed with glass, 19,5×28,5 cm
Perneczky Géza (1936-), Ruggero Maggi (1950-), Vittore Baroni (1956-), Clemente Padin (1939-): Mail art művek, össz. 7 db. Klf. sokszorosított technikák, papír, részben jelzett (mindkét Perneczky Géza mű jelzett), egy kartonlapra kasírozva, klf. méretekben (Perneczky Géza művek: 21x15 és 21x29,5 cm).