Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Vegyes technika, vászon, jelezve a hátoldalán. Reprodukálva a művész honlapján: https://www.pafart.com/archive/works2015/ 110×70 cm. / Pintér András Ferenc (1980-): Fire. Mixed technique on canvas, signed on the reverse. 110×70 cm. Reproduced on the artist's homepage: https://www.pafart.com/archive/works2014/ KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10025.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Milan Dobes (1929-): Rózsaszín kompozíció (cím nélkül), 2006. Szitanyomat, karton. Jelzett. Számozott: 20/55. 48x50 cm
10026.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Kocsis Imre (1937-1991): Geometrikus kompozíció, 1972. Szitanyomat, karton. Jelezve jobbra lent. Számozott (32/100). Apró felületi kopásnyomokkal. 55x55 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (32/100), with light surface wear.
10027.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Konok Tamás (1930-2020): Kompozíció, 1993. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 75/42. Üvegezett fakeretben. 58×58 cm / Screenprint on paper, signed, numbered: 75/42. Framed with glass.
10028.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció, 1968/69. Szitanyomat, papír, jelzett és számozott (26/75) a hátoldalán, 22x67 cm. Ritka, korai és színes grafika az életműből! / screenprint on paper, signed and numbered (26/75) on the reverse,
10029.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Kristófi János (1925-2014): Téli Nagyvárad. Olaj, karton, jjl.: Kristófi. 50x70 cm. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. Fakeretben
10030.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50
38

Gyenes Gitta (1888-1960): 20 db tanulmányrajz. Ceruza, papír, mindegyik hagyatéki pecséttel jelzett, klf. méretekben, részben paszpartuban, néhány kevés lapon apró szakadással.
10031.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Rékassy Csaba (1937-1989): Italozók. Színes rézkarc, papír, jelzés nélkül. RCS, Rékassy Csaba Baráti Kör és Bp. Iparműv. Múzeum 1997-ápr.25-máj.25 bélyegzővel. 1997.ápr.25-máj.25 között rendezték a művész életmű kiállítását az Iparművészeti Múzeumban. Üvegezett fa keretben, 6x18 cm. Ritka!
10032.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Szabó Vladimír (1905-1991): Zenélő társaság. Színes rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 10/100. Üvegezett keretben, 19,5×28,5 cm / Vladimír Szabó (1905-1991): Party with music. Coloured etching on paper, signed. Numbered: 10/100. Framed with glass, 19,5×28,5 cm
10033.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Kárpáti Éva (1936-): Bűbájos hölgy. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm
10034.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Perneczky Géza (1936-), Ruggero Maggi (1950-), Vittore Baroni (1956-), Clemente Padin (1939-): Mail art művek, össz. 7 db. Klf. sokszorosított technikák, papír, részben jelzett (mindkét Perneczky Géza mű jelzett), egy kartonlapra kasírozva, klf. méretekben (Perneczky Géza művek: 21x15 és 21x29,5 cm).
10035.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

12 db modern grafika magyar grafikusoktól. 2022-es naptáron. Buberg Balázs, Gergic, Ena, Bordás Márton, Blasics Renáta Renya, Böhm Gergely, Varga Balázs, Dusa Kovács Eszter, Lizom Dávid, Kling Hildegund, Harangozó Imi, madari Kinga. Rizográfia, papír, Jelzett, sorszámozott, 42/50. Képméret 25x25 cm, lapméret 30x42 cm
10036.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF