Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 765

10012.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10013.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10014.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

10015.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10016.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Viski János (1891-1987): Ménes (pihenő lovak). Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 59x79 cm
10017.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Zórád Géza (1896-1959): Társaság. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x50 cm
10018.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Csáji Attila (1939-2025): Organikus spakli kalligráfiák VII., 1964. Olaj, papír. Jelzett a hátoldalán. Paszpartuban. A művész korai absztrakt alkotása! 41x58 cm
10020.

Rufpreis:
360 000 HUF
975,61
1 125,00

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Csendélet. Olaj, farost, jelezve jobbra középen. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 60×80 cm
10021.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Barcsay Jenő (1900-1988): Emlék (rózsaszín-barna). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 32,5×37 cm.
10022.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,66
143,75

Haraszty Zsófia (1975-): Törött szivárvány, 2010. Akril, vászon, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm.
10023.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10024.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF