19216.
Beendet 476. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Kelemen Aurél: A modern lawn tennis sport. Bp., 1925, Szerző. Kiadói papírkötés, sérült gerinc (ragasztott), sérült címlap, kopottas állapotban.