Heller Farkas: Közgazdaságtan II. kötet.: Közgazdasági politika. Bp., 1932., Németh József, IX+600+2 p.3., teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Blaise Pascal: Vidéki levelek. Tahitótfalu, 1925, Sylvester Irodalmi és Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, sérült és hiányos gerinccel, laza fűzéssel, címlapon régi névbejegyzéssel.
Kallós Ede: Nevek és napok. Bp., 1943., Vajna és Bokor. E. Kandó Gyula szövegközti rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1906, Franklin, 524+2 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás sérült egészvászon kötés.