Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 74

Heller Farkas: Közgazdaságtan II. kötet.: Közgazdasági politika. Bp., 1932., Németh József, IX+600+2 p.3., teljesen átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
20451.

Rufpreis:
1 800 HUF

Blaise Pascal: Vidéki levelek. Tahitótfalu, 1925, Sylvester Irodalmi és Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, sérült és hiányos gerinccel, laza fűzéssel, címlapon régi névbejegyzéssel.
20452.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mészáros Judit (szerk.): In memoriam Ferenczi Sándor. (Dedikált!) Bp., 2000, Jószöveg Műhely. Kiadói kartonált papírkötés. A kötet szerkesztője, Mészáros Judit által dedikált példány.
20453.

Rufpreis:
1 800 HUF

Polgár Izsó: Esperanto tanfolyam húsz leckében. Bp., Kókai Lajos. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20454.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kallós Ede: Nevek és napok. Bp., 1943., Vajna és Bokor. E. Kandó Gyula szövegközti rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20455.

Rufpreis:
1 400 HUF

Horgas Béla - Levendel Júlia: Gyerekek között. DEDIKÁLT! Bp., 1977, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
20456.

Rufpreis:
1 800 HUF

20457.

Rufpreis:
2 000 HUF

Volly István: Népi játékok. II. köt, Bp., é.n., Egyetemi Nyomda, sérült papírkötés.
20458.

Rufpreis:
2 000 HUF

Burián János: Magyar-latin szótár a középiskolák számára. Szerk.: - -. Bp.,1906, Franklin, 524+2 p. Második javított, lényegében változatlan kiadás sérült egészvászon kötés.
20459.

Rufpreis:
800 HUF

20460.

Rufpreis:
1 200 HUF

20461.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Magyar néprajztudomány bibliográfiája 1955-1954 Szerk.: Sándor István. Bp., 1965 Akadémiai. 163p. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban.
20462.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF