Bücher: Religion

Zahl der Lose: 79

Schematismus Venerailis cleri archidocesis Strigoniensis 1940. Bp., 1940. Szt István. 360p. Kiadói papírborítóval
20706.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20707.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20708.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bartók István: Vallásszabadság vagy: egyház és állam - Pályanyertes mű Eger, 1879. Érseki Lyceumi Könyvnyomda 224p. Fűzve, borító nélkül
20709.

Rufpreis:
1 000 HUF

20710.

Rufpreis:
800 HUF

Borovi József: A belgiumi magyar katolikusok lelkigondozásának története. Bp., 2002, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, az előzéklapon ajándékozási bejegyzéssel.
20711.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Varsányi Mátyás: Isten embere. Dr. Luther Márton élete. Bp., 1938, Szerző. Újrakötött félvászon kötés, néhol aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
20712.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pyrker János emlékkönyv. Szerk.: Hölvényi György. Eger, 1987, (Egyetemi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
20713.

Rufpreis:
1 800 HUF

20714.

Rufpreis:
1 000 HUF

XI. Pius pápa ,,Quadragesimo anno" kezdetű apostoli körlevele a társadalmi rend megújításáról. Bp., 1932, Szent István-Társulat, 83+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
20715.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20716.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

20717.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF