Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Közönséges isteni tiszteletre rendeltetett énekes könyv, mely Szent Dávid 'sóltárin kivül magában foglal némely kiválogatott és a' helvétziai vallástételt követő négy szuperintendentzia által jóvá hagyatott énekeket néhány imádsággal együtt. Debrecen, 1845, Tóth Endre-ny., 544 p.+ 48 p. Aranyozott, dombornyomott egészbőr-kötésben, kissé sérült borítóval és gerinccel, egy-két kissé foltos lappal, bejegyzésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk