Dr. Martin Luther's Kirchen-Postille. Predigten über die Episteln für alle Sonn- und vornehmsten Festtage des ganzen Jahres zur religiösen Erbauung in den Familien aller Stände. Braunschweig, é.n., Verlag Christlicher Schriften L. Stottmeister & Co. Német nyelven, egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált aranyozott bőrkötésben, enyhébb sérülésekkel a gerincen.