https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 34

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
2 db - A Kiska-alakulatok és a budapesti ellenállás + Műszakiak. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
19585.

2 db - A Kiska-alakulatok és a budapesti ellenállás + Műszakiak. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 
2 db I. világháborús füzet (német légierő, haditengerészet): Deutschlands Eroberung der Luft. Erster Band. + Deutschlands Taten zur See. Montanus-Bücher. Herausgegeben von Walther Stein. Siegen-Leipzig-Berlin, 1915, Hermann Montanus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban, részben kissé fakó borítóval.
1
19586.

2 db I. világháborús füzet (német légierő, haditengerészet): Deutschlands Eroberung der Luft. Erster Band. + Deutschlands Taten zur See. Montanus-Bücher. Herausgegeben von Walther Stein. Siegen-Leipzig-Berlin, 1915, Hermann Montanus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban, részben kissé fakó borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Dritter Teil: Das Mittelalter. Berlin, 1907, Georg Stilke. Első kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.
1
19587.

Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Dritter Teil: Das Mittelalter. Berlin, 1907, Georg Stilke. Első kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Erster Teil: Das Altertum. Berlin, 1908, Georg Stilke. 2., újonnan átdolgozott és kiegészített kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, előzéklap és címlap kissé foltos.
1
19588.

Delbrück, Hans: Geschichte der Kriegskunst im Rahmen der politischen Geschichte. Erster Teil: Das Altertum. Berlin, 1908, Georg Stilke. 2., újonnan átdolgozott és kiegészített kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, előzéklap és címlap kissé foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Michael v. Piringer/[Piringer Mihály]: Ungarns Banderien und desselben gesetzmäßige Kriegsverfassung überhaupt II kötet. Wien (Bécs), 1816, Degenschen Buchdruckerey-Buchdruckerey des J. B. Zweck, 535 p. + [1] p. Első kiadás. Korabeli erősen sérült papírkötésben. Néhány lap gyűrött
1
19589.

Michael v. Piringer/[Piringer Mihály]: Ungarns Banderien und desselben gesetzmäßige Kriegsverfassung überhaupt II kötet. Wien (Bécs), 1816, Degenschen Buchdruckerey-Buchdruckerey des J. B. Zweck, 535 p. + [1] p. Első kiadás. Korabeli erősen sérült papírkötésben. Néhány lap gyűrött

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Die Weltkriegsspionage (Original-Spionage-Werk). Authentische Enthuellungen ueber Entstehung, Art, Arbeit, Technik, Schliche, Handlungen, Wirkungen und Geheimnisse der Spionage vor, während und nach dem Kriege auf Grund amtlichen Materials aus Kriegs-, Militaer-, Gerichts- und Reichs-Archiven. Vom Leben und Sterben, von den Taten und Abenteuren der bedeutendsten Agenten bei Freund und Feind. Hrsg. mi einem Vorwort von Generalmajor von Lettow-Vorbeck unter Mirkwirkung. München, én., Justis Moser. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elején 3 kijáró lappal.
1
19590.

Die Weltkriegsspionage (Original-Spionage-Werk). Authentische Enthuellungen ueber Entstehung, Art, Arbeit, Technik, Schliche, Handlungen, Wirkungen und Geheimnisse der Spionage vor, während und nach dem Kriege auf Grund amtlichen Materials aus Kriegs-, Militaer-, Gerichts- und Reichs-Archiven. Vom Leben und Sterben, von den Taten und Abenteuren der bedeutendsten Agenten bei Freund und Feind. Hrsg. mi einem Vorwort von Generalmajor von Lettow-Vorbeck unter Mirkwirkung. München, én., Justis Moser. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elején 3 kijáró lappal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Breznay Imre: Az egri fertálymesterségről. Adalék Eger város történetéhez. Eger, 1939, Fertálymesteri Testület. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, szép állapotban.
1
19591.

Breznay Imre: Az egri fertálymesterségről. Adalék Eger város történetéhez. Eger, 1939, Fertálymesteri Testület. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Garda Dezső: Székely hadszervezet és faluközösség. Gyergyószentmiklós, 1994, Mark House Kft. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, irredenta ex libris-sze
1
19592.

Garda Dezső: Székely hadszervezet és faluközösség. Gyergyószentmiklós, 1994, Mark House Kft. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, irredenta ex libris-sze

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Brecht, Bertolt: Háborús kiskáté. 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1
19593.

Brecht, Bertolt: Háborús kiskáté. 1980, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bártfai Ilona et al.: Tata katonái 1869-1999. Tata, 2001, Tata Helyőrség Nyugállományúak Klubja. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
19594.

Bártfai Ilona et al.: Tata katonái 1869-1999. Tata, 2001, Tata Helyőrség Nyugállományúak Klubja. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse