Martin J. Brayley - Richard Ingram: Khaki drill & Jungle green. British tropical uniforms 1939-45. In colour photographs. Ramsbury, 2009, The Crowood Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Für Lajos: Mennyi a sok sírkereszt? Magyarország embervesztesége a második világháborúban. A szerző, Für Lajos (1930-2013) történész, politikus, honvédelmi miniszter által DEDIKÁLT példány. New York, 1987, Püski. Kiadói papírkötés.
Bem apó. Szerk.: báró Balás György. Bp., 1934, Kir. Magy. Egyetemi Nyomda, 1 (Horthy Miklós portré) t.+281+1 p. + 1 t. (báró Balás György portréja). Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, 1936-os ajándékozási sorokkal céllövészetért Budapest-Székesfőváros testnevelési felügyelőjétől.
Kovács Tibor - Földesi Ferenc: Jutastól Szentendréig. Altiszt- és tiszthelyettesképzés a magyar haderőben. Bp., 2012, Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
A Ludovika Akademia Közlönye. XXII. évf. X. füzet. 1895. Október. Szerk. és kiadja a M. Kir. Honvéd Ludovika Akademia tanári kara. Bp., 1895, Pesti Könyvnyomda Rt., (3) p.+ 700-834 p. Az első két oldalon Habsburg-Lotaringiai László főherceg gyászjelentésével. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, néhány lapon szakadásokkal, ceruzás bejegyzésekkel.