Bücher: Jura

Zahl der Lose: 27

19274.

Rufpreis:
2 000 HUF

Grecsák Károly: A váltótörvény (1876. évi XXII. törvényczikk) magyarázata, különös tekintettel a m. kir. Curia birói gyakorlatára. Függelékül: A váltóeljárás. Bp., 1897, Athenaeum, VII+1+516 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, a címlapon Dr. Csia József kézdivásárhelyi ügyvéd áthúzott névbélyegzőjével és Bedő Joakim jogász (?) beragasztott névcímkéjével és névbejegyzésével.
19275.

Rufpreis:
3 000 HUF

Planum tabulare, sive decisiones curiales, per excelsam deputationem a piae memoriae impteratrice et regina Hungariae diva Maria Theresia eatenus ordinatam collectae et in ordinem redactae Anno 1769... Editio secunda. Posonii, 1817., Sumptibus et typis Simonis Petri Weber et Filii, 8+230 p. Latin nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
19276.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF