Bücher: Jura

Zahl der Lose: 27

19262.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

19263.

Rufpreis:
2 000 HUF

19264.

Rufpreis:
1 600 HUF

19265.

Rufpreis:
1 200 HUF

19266.

Rufpreis:
1 200 HUF

A közutakról s vámokról szóló 1890. I. Törvényczikk kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Szeged, 1891, Várnai L. kiadása. Kiadói félvászon-kötésben, ragasztással, tulajdonosi névbejegyzéssel.
19267.

Rufpreis:
2 000 HUF

19268.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kuncz Ödön Kereskedelmi és váltójog vázlata I. Bp., 1922, Grill Károly. Kiadói papírkötés, gerincen sérüléssel, borítón apró szakadásokkal és hátoldalán halvány ázásnyommal, borítón és a címlapon Mallász Elemér igazgató névbejegyzésével, több lapon ceruzás jelöléssel.
19269.

Rufpreis:
1 200 HUF

19270.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

19271.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

19272.

Rufpreis:
1 000 HUF

19273.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF