Neo asserti juris reipublicae in bona ecclesiasticorum disquisitio. Pestini, 1792, Typis Francisci Patzko, 209+17 p. Latin nyelven. Papírkötésben, szakadt, foltos borítóval, a címlap felső sarkán kis sérüléssel, a lapok felső sarkán szamárfülekkel, foltos lapokkal.
A rendőrség szolgálati szabályzata, Bp., 1968. BM. 127p Műbőr kötésben + A népi ülnök kézikönyve Bp., 1963. Közgazdasági és Jogi kiadó. 207p. Egészvászon kötésben
Az Ideiglenes Nemzeti Kormány rendelete a nagybirtokrendszer megszüntetéséről és a földmíves nép földhözjuttatásáról. Debrecen, 1945, nyn., foltos, 16 p.
1941 Telekkönyvi jog végrehajtása Erdélyben. (18800/1941 I. M. számú rendelet.) A Jogi Hírlap Törvénytára 578. sz. Bp., 1941, (Centrum-ny.), 349-369 p. Kiadói papírkötés.
Gaal Jenő: A külön vámterület felállítása és hasznosságának feltételeiről. Különlenyomat. Bp., 1901, Neumayer Ede, 31 p. Papírkötés, az utolsó lap javított.
A közutakról s vámokról szóló 1890. I. Törvényczikk kiegészítve a rávonatkozó törvényekkel. Szeged, 1891, Várnai L. kiadása. Kiadói félvászon-kötésben, ragasztással, tulajdonosi névbejegyzéssel.
A részvénytarságok ügyvitele. Szerk.: Dr. Halász Ferenc és Dr. Vári Rezső. Tébe Könyvtár 2. sz. Bp., 1924, Tébe, 291+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Kuncz Ödön Kereskedelmi és váltójog vázlata I. Bp., 1922, Grill Károly. Kiadói papírkötés, gerincen sérüléssel, borítón apró szakadásokkal és hátoldalán halvány ázásnyommal, borítón és a címlapon Mallász Elemér igazgató névbejegyzésével, több lapon ceruzás jelöléssel.
Gróh, Adalbert: De iuribus vigentibus patronorum privatorum in Hungaria relate ad curata benefica (A karitatív ellátással kapcsolatos magyarországi magánvédnöki jogokról) Roma, 1938. 95p. Kiadói papírborítóval
1942 A m. kir. közigazgatási bíróság pénzügyi osztályának döntvényei jogegységi és elvi jelentőségű határozatai 1942. dec. 30. XXXVII. évf. 4. füzet. Szerk.: Kohányi Imre. Bp., Hornyánszky-ny., foltos, szakadt, 97-128 p. Felvágatlan lapokkal.
Dr. Krisztics Sándor (szerk.): Magyar kormányzati bibliographia. Az 1925-ik évi törvények, kormányrendeletek, önkormányzati rendeletek és bírói döntvények alapján. II. évfolyam. Magyar Sociographiai Intézet kiadványai 4. sz. Bp., [1927], Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek) Nemzeti Könyvkereskedése, IV p.+ 338 (hasábszámozás)+ 339-345 p. Kiadói papírkötés, sérült, az elülső borító különvált, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.