Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 29

[Kiss József: Egesseget targyazo katechismus vagy-is Kérdésekbe, és Feleletekbe foglaltt oktatás... Sopronyban, 1796, Szísz Klára-ny.], 6+232 p. Borítóhiánnyal, a címlap és az utolsó lap hiányzik, az első két lap és az utolsó lap sérült, hiányos, laza fűzéssel, egy lap elvált a könyvtesttől.
20308.

Rufpreis:
4 000 HUF

Nuricsán József: Szénvegyületek chemiája. (Szerves chemia.) Vezérfonal. A szerző, Nuricsán József (1860-1914) gazdasági akadémiai tanár által Réthy Mór (1846-1925) matematikus, fizikus részére DEDIKÁLT példány. Győr, 1906, Pannonia, XII+226 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Felvágatlan lapokkal.
20309.

Rufpreis:
4 000 HUF

Chernelházi Chernel István: Magyarország madarai különös tekintettel gazdasági jelentőségökre. I. köt. Írta: - -. Képekkel ellátta: Nécsey István. Intézte: Herman Ottó. Bp., 1899., Magyar Ornithologiai Központ, (Franklin-ny.), XXIV+187 p.+XI (képtáblák, 1 színes táblával) t. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal (IV-V (26-27. oldalak között), 58-71 között.)
20310.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Hoffmann, E[duard von]: A törvényszéki orvostan atlasza. Ford.: Dr. Ajtai K. Sándor István - Dr. Krausz Arthur. Lehmann-féle Orvosi Kézi Atlaszok IX. Lehmann-féle Orvosi Kézi Atlaszok IX. Bp., 1899., Singer és Wolfner, 88 sztl. lev. + 133 (közte 56 színes litogrfiával) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20311.

Rufpreis:
10 000 HUF

Dr. Rosenberg László - Dr. Hetényi Géza: Diétás beteg szakácskönyve I-III. és V. kötet. Bp., é.n. Novák Rudolf és Társa. Kiadói papírkötés, borítók széle részben apró szakadásokkal, I. kötet borítója kissé foltos, III. kötet ragasztása részben elengedett.
20312.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF