Tétel

Katalognummer:

20311.
Beendet 476. Fernauktion
Bücher: Jagd

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

Hoffmann, E[duard von]: A törvényszéki orvostan atlasza. Ford.: Dr. Ajtai K. Sándor István - Dr. Krausz Arthur. Lehmann-féle Orvosi Kézi Atlaszok IX. Lehmann-féle Orvosi Kézi Atlaszok IX. Bp., 1899., Singer és Wolfner, 88 sztl. lev. + 133 (közte 56 színes litogrfiával) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras