Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 508

Barátom, Picasso. Juan Gyenes fényképes emlékezései. Szerk.: Marosi László. Bp., 1984, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
20113.

Rufpreis:
2 400 HUF

T-Art Gyűjtemény. Szerk.: Garami Gréta. Bp., 2020, T-Art Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
20114.

Rufpreis:
2 000 HUF

Köztéri alkotások Nagykanizsán. (Bakonyi Erzsébet & Deregi László). Szerk.: Béres János. Informatika Kiadó: Nagykanizsa, é. n. Magyar-német-angol háromnyelvű. 95p. Kiadói kartonált kötés, jó állapotú.
20115.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pulszky Károly - In memoriam. Pulszky Károly emlékének. With a summary in English. Szerk.: Mravik László. Bp., 1998. Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben.
20116.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kunstpreis-Jahrbuch 1978-1979. Band XXXIV. Szerk.: Christian Müller. München, 1979, Kunst und Technik Verlag. Műtárgyakat, festményeket, grafikákat bemutató árverési katalógus, árjegyzék. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
20117.

Rufpreis:
2 000 HUF

Színészeti Lexikon II. köt. Színjátszás, színpadművészet, rendezés, film, tánc, varieté, színészies népszokások. Szerk.: Németh Antal. Bp., 1930, Győző Andor (Globus-ny.), 545-1099 p.+(3) p.+72 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.Jó állapotban
20118.

Rufpreis:
2 400 HUF

20119.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Tisztelet a szülőföldnek. (Hommage a lá terre natale.) Külföldön élő magyar származású művészek II. kiállítása. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1982, Műcsarnok. Kiadói papírkötés, francia és angol nyelvű bevezetővel, számos illusztrációval.
20120.

Rufpreis:
1 400 HUF

Historical Perspectives: The Frame, 1450-1950. New York, 1990, Lowy. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés. + Lowy képkeret-prospektus
20121.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hermann Wäscher: Das deutsche illustrierte Flugblatt. Band 1. Von den Anfängen bis zu den Befreiungskriegen. Dresden, 1955, VEB Verlag der Kunst. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20122.

Rufpreis:
1 600 HUF

Italian Cassoni from the Art Collections of Soviet Museums. Complied and introduced by Liubov Faenson. Leningrad, 1983, Aurora Art Publishers. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20123.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tapisseries flamandes du XVIe siecle. / Flemish Tapestries of the 16th Century. (Kiállítási katalógus). Antwerpen-Paris-Mechelen, 1996, Bernard Blondeel - Galerie Blondeel-Deroyan - De Wit Royal Manufacturers. Színes képekkel illusztrálva. Francia és angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
20124.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF