Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 508

20029.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mazányi Judit - Mayer Berta: Jávor Piroska festőművész. A művész, Jávor Piroska (1944- ) festő- és zománcművész által DEDIKÁLT példány! Bp., 2009, Vinczemill Kft. Színes fotókkal, Jávor Piroska munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói papírkötés
20030.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kerényi Múzeum. Összeáll.: Hann Ferenc. Balla Demeter fotóival. Szentendre, 1978, Kerényi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20031.

Rufpreis:
2 000 HUF

20032.

Rufpreis:
1 000 HUF

Czakó Elemér (szerk.): Az Országos Magyar Iparművészeti Múzeum által forgalomba hozott galvano-másolatok képes lajstroma. Bp., 1908, Országos Magyar Iparművészeti Múzeum, 53+(3) p.+ 28 (fekete-fehér képek) t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé hiányos gerinccel.
20033.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szűr Szabó József:  Szűr Szabó József karikatúrái. (Dedikált.) Budapest, 1964. Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata (Athenaeum Nyomda). 8 + [2] + 64 t. (egy kihajtható). Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Erki Tamásnak és Korányi Editnek (egy test, két lélek) remélhető tetszésére, tényleg szeretettel: Sz". Szűr Szabó József (1902-1993) grafikusművész, karikaturista, báb- és díszlettervező. A Képzőművészeti Főiskolán Vaszary János tanítványa volt, fiatal korától hírlapoknál helyezkedett el. A Pesti Hírlap és a Magyar Nemzet szerkesztősége után a Ludas Matyi képes politikai élclap munkatársa volt, 1945-től 1989-es nyugdíjazásáig. A XX. századi karikatúra egyik meghatározó alakjának önálló albuma meglepően politikamentes, és az 1960-as évek társadalmi és magánéleti jelenségeinek tart torz tükröt. Poss.: Erki Tamás gázgyári főkönyvelő és Korányi Edit. Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Jó példány.
20034.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1990-2000 Qualitas Galéria 2 kiállítási katalógusa
20035.

Rufpreis:
1 000 HUF

20036.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lóránt János Demeter, 2 db katalógus: Akvarellek. H.n., 1995, k.n. + Akvarellek, olajfestmények, rajzok, szobrok 2000-2004. Kecskemét, é.n., Ágo-Art Galéria. Kiadói papírkötés.
20037.

Rufpreis:
1 200 HUF

Párkányi Raab Péter: Szobrok. / Sculptures. / Sculpturen. (Aláírt!). Bp., 1999, magánkiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. A művész, Párkányi Raab Péter (1967- ) Kossuth-díjas szobrász által aláírt példány.
20038.

Rufpreis:
2 800 HUF

Géfin Gyula: A szombathelyi székesegyház ismertetése. Szombathely, 1942, Martineum Rt., 41+3 p. Kiadói egészvászon-kötés. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris-szel.
20039.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Fitz Artur: Salamon Ferencz mint műbíráló. Bp., 1912, Németh József, 35+3 p. Kiadói papírkötés, sérült, leszakadt borítóval, de belül jó állapotban.
20040.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF