Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 508

1991 Hortobágy. "Délibábok hazája" II. / Hortobágy a művészetben. Debreceni Tavaszi Napok kiállításai. Szerk.: Sz. Kürti Katalin. Debrecen, 1991, Déri Múzeum - Kölcsey Ferenc Művelődési Központ. Kiadói papírkötés.
20053.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tavasz a művészetben. Évszakok a művészetben. Sajtó alá rendezte: Szász Károly István. Bp., én., Szalay Sándor-ny.,46+2 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen szakadással.
20054.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Magy. Kir. Vallás és Közoktatásügyi Miniszter megbízása alapján Székesfehérvárott rendezett képzőművészeti kiállítás tárgymutatója. Székesfehérvár, 1938, Csitáry G. Jenő-ny., 16 p. Benne Aba Novák Vilmos, Fényes Adolf, Glatz Oszkár, Iványi Grünwald Béla, Jeges Ernő, Kisfaludi Strobl Zsigmond, Klie Zoltán, Kmetty János, Lux Elek, Medgyessy Ferenc, Molnár C. Pál, Róna Emy. Szabó Vladimir, Szőnyi István, Tihanyi János Lajos, Varga Nándor Lajos, Zádor István. Kiadói papírkötés, foltos hátsó borítóval.
20055.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1989 Bullás József: Munkák. 1976-1989. hn., én., Szerzői kiadás, 59 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
20056.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pogány Ö. Gábor: Koffán Károly munkássága. A művész, id. Koffán Károly (1909 - 1985) grafikus, fotóművész által DEDIKÁLT példány. Bp., 1974, Corvina. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
20057.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tél a művészetben. Sajtó alá rendezte: Szász Károly István. Bp., én.,Szittya I. M. O., (Szalay Sándor-ny.), 100 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, szakadt borítóval, kissé sérült fűzéssel.
20058.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kassákné Simon Jolán. Bp., 2003, Kassák Múzeum,(Vác, Nalors Grafika-ny.), 19+1 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 300 példányban.
20059.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bruno Molajoli: Mostra del Pordenone e della pittura friulana del Rinascimento. Catalogo e cura di Bruno Molajoli. Udine, 1939, "La Panarie", 133+1 p. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
20060.

Rufpreis:
1 000 HUF

20061.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

20062.

Rufpreis:
800 HUF

20063.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20064.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF