1994 Kisgrafika / Small graphic forms. 1994, Magyar Grafikusművészek Szövetsége / Association of Hungarian Graphic Artists, ((Vác),Nalors-ny.) Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 600 példányban.
[Szilágyi Szabolcs 'SI-LA-GI' (1949-)] SI-LA-GI. Mirrors of the void. "Time-making." Bencsík Barnabás, Hudra Klára, Nádas Péter, Hosszu Lajos írásaival. Lugosi Lugo László fotóival. A művész, Szilágyi Szabolcs "SI-LA-GI" által DEDIKÁLT példány. Luxembourg,1993, Galerie de Luxembourg. Francia, német, angol és magyar nyelven. A művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói papírkötés.
Lengyel Lajos könyvtervező, fotográfus, oktató és humanista. A művész fia, Lengyel János által DEDIKÁLT példány. Bp., 1995., Kossuth. Benne: Szántó Tibor, Haiman György, Kass János, P. Brestyánszky Ilona írásaival. Kiadói kartonált papírkötés.
Biró Béla: Műalkotások könyve I. köt. A középiskolák III-IV. osztálya számára. Bp., 1933, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos előzéklappal, a címlapon bélyegzésekkel.
Schoen Arnold (szerk.): Pest-budai művészeti almanach az 1919 esztendőre. (Ötven képpel) Budapest, [1918.] 130 [6] p. Fűzve, kiadói sérült papírkötésben.