Szavaló-könyv. Szavalásra legalkalmasabb költői és prózai művekből összeállította gyűjtemény a magyar ifjúság számára. Bp., én., Méhner Vilmos-ny., 359 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a belső borítón gyermekrajzokkal.