20970.
Beendet 476. Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Bartalus István: A kávénénikék. VÃg regény. Bp., é.n., Rozsnyai Károly. ElsÅ‘ ezer. 243 p. Kiadói, aranyozott gerincű, illusztrált vászonkötésben, szÃnezett lapélekkel, borÃtón apró kopásnyomokkal, néhány kevés lap kissé (foxing) foltos, korához képest jó állapotban.