Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Bartalus István: A kávénénikék. Víg regény. Bp., é.n., Rozsnyai Károly. Első ezer. 243 p. Kiadói, aranyozott gerincű, illusztrált vászonkötésben, színezett lapélekkel, borítón apró kopásnyomokkal, néhány kevés lap kissé (foxing) foltos, korához képest jó állapotban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk