A család tanácsadója. Szerk.: Z. Tábori Piroska. Bp., 1930, Dante. Szá... https://www.darabanth.com/de/476-Fernauktion/476.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500018/A-csalad-tanacsadoja-Szerk-Z-Tabori-Piroska-Bp-1930-Dante-Szamos-szovegkozti-es~II3238035
3238035
20978
476
Beschreibung: A család tanácsadója. Szerk.: Z. Tábori Piroska. Bp., 1930, Dante. Számos szövegközti és egészoldalas, fekete-fehér és szÃnes illusztrációval. Kiadói aranyozott félbÅ‘r-kötés, a borÃtón és a gerincen kis sérülésekkel, belül nagyrészt jó állapotban.
: nagy_andras