Werbungen

Zahl der Lose: 256

cca 1974-2020 Vegyes kártyanaptár tétel, közte Pénzjegynyomda Zrt, CIB Bank, MATÁV, űrhajózás, stb.
17144.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1910 "Adria merített" borítékok eredeti litho grafikás csomagolásban
17145.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gazdák Biztosító Szövetkezete 1943. Karácsony. Szerk.: Kápolnás Ödön, Halácsy Dezső. VI. évf. [Bp., 1943, Gazdák Biztosító Szövetkezete], 80 p. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, közte Szűcs Pál (1906-1969) 4 egészoldalas színes reklámgrafikáival illusztrált. Valamint színes térképekkel, rajta a visszatért területekkel. A biztosító ingatlanainak kétoldalas fotómontázsával és az igazgatósági tagok fotóival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17146.

Rufpreis:
5 000 HUF

kb 120 darabos reklámos kártyanaptár gyűjtemény az 1960-2000-es évekig, benne erotikus is, fotóalbumban.
17147.

Rufpreis:
4 000 HUF

kb 120 darabos reklámos kártyanaptár gyűjtemény az 1990-es évekből, fotóalbumban.
17148.

Rufpreis:
3 000 HUF

6 darab fém doboz, zömmel reklámosak, klf méretben
17149.

Rufpreis:
1 200 HUF

Duralex ezüstözött francia vajszervírozó, üvegbetéttel, "Hotel de Paris Monte Carlo" felirattal, kopással, m: 11,5 cm
17150.

Rufpreis:
5 000 HUF

"Victor Schmidt & Söhne Wien Budapest" fa doboz, 25x17x5 cm
17151.

Rufpreis:
1 800 HUF

1913 Századok legendái 1913. nov., december. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kopott kiadói egészvászon mappában, sérült hártyapapír borítékokkal.
17152.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hunguest Hotel címkegyűjtemény és étlapok, sérült borító
17153.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1935-1940 Meinl Finom Bonbon papírdoboz, tollas ráírással, kopásnyomokkal, 19,5×14×6 cm
17154.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
23

cca 1910 gyógyszertári porcelán tégely, kopott felirattal m: 6 cm
17155.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF