Werbungen Zahl der Lose: 256
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3217090
17144
474
Advertisement
cca 1974-2020 Vegyes kártyanaptár tétel, közte Pénzjegynyomda Zrt, CIB Bank, MATÁV, űrhajózás, stb.
3221087
17145
474
Advertisement
cca 1910 "Adria merített" borítékok eredeti litho grafikás csomagolásban
3217160
17146
474
Advertisement
Gazdák Biztosító Szövetkezete 1943. Karácsony. Szerk.: Kápolnás Ödön, Halácsy Dezső. VI. évf. [Bp., 1943, Gazdák Biztosító Szövetkezete], 80 p. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, közte Szűcs Pál (1906-1969) 4 egészoldalas színes reklámgrafikáival illusztrált. Valamint színes térképekkel, rajta a visszatért területekkel. A biztosító ingatlanainak kétoldalas fotómontázsával és az igazgatósági tagok fotóival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. 3219468
17147
474
Advertisement
kb 120 darabos reklámos kártyanaptár gyűjtemény az 1960-2000-es évekig, benne erotikus is, fotóalbumban.
3219463
17148
474
Advertisement
kb 120 darabos reklámos kártyanaptár gyűjtemény az 1990-es évekből, fotóalbumban. 3219096
17149
474
Advertisement
6 darab fém doboz, zömmel reklámosak, klf méretben
3217050
17150
474
Advertisement
Duralex ezüstözött francia vajszervírozó, üvegbetéttel, "Hotel de Paris Monte Carlo" felirattal, kopással, m: 11,5 cm
3219106
17151
474
Advertisement
"Victor Schmidt & Söhne Wien Budapest" fa doboz, 25x17x5 cm 3218490
17152
474
Advertisement
1913 Századok legendái 1913. nov., december. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kopott kiadói egészvászon mappában, sérült hártyapapír borítékokkal. 3221302
17153
474
Advertisement
Hunguest Hotel címkegyűjtemény és étlapok, sérült borító
3217796
17154
474
3200
Advertisement
cca 1935-1940 Meinl Finom Bonbon papírdoboz, tollas ráírással, kopásnyomokkal, 19,5×14×6 cm 3107598
17155
474
Advertisement
cca 1910 gyógyszertári porcelán tégely, kopott felirattal m: 6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF