Gazdák Biztosító Szövetkezete 1943. Karácsony. Szerk.: Kápolnás Ödön, Halácsy Dezső. VI. évf. [Bp., 1943, Gazdák Biztosító Szövetkezete], 80 p. Gazdag fekete-fehér és színes képekkel, közte Szűcs Pál (1906-1969) 4 egészoldalas színes reklámgrafikáival illusztrált. Valamint színes térképekkel, rajta a visszatért területekkel. A biztosító ingatlanainak kétoldalas fotómontázsával és az igazgatósági tagok fotóival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.