1913 Századok legendái 1913. nov., december. Gazdag képanyaggal illusz... https://www.darabanth.com/de/474-Fernauktion/474.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Werbungen~1000005/1913-Szazadok-legendai-1913-nov-december-Gazdag-kepanyaggal-illusztralt-Kopott-kiadoi~II3218490
3218490
17152
474
Advertisement
Beschreibung: 1913 Századok legendái 1913. nov., december. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kopott kiadói egészvászon mappában, sérült hártyapapír borítékokkal.
: nagy_andras