Uhren

Zahl der Lose: 66

12619.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Orosz rusztikus asztali óra, kulcs nélkül, kopással, m: 21 cm
12620.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

12621.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Falióra. Ingajáratos, felesütös szerkezettel. XIX. sz. festett porcelán számlappal. zománc és réz ingával, faragott fa tokkal, tok jó állapotban, egy részt vissza kell ragasztani, ütő mechanika működik, az óra szerkezet javításra szorul 100 cm
12622.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Thiel asztali óra márvány testben, kopással, nem működik, m: 13 cm
12623.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

12624.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF