https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Uhren Zahl der Lose: 66
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3199977
12607
474
0
1800
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Das Lot is nicht erreichbar
3159362
12608
474
0
20000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
MuDu vintage kézi felhúzós 17 köves karóra. Számlapon kis kopással bőr szíjjal, működő, jó állapotban d: 31 mm 3130073
12609
474
0
50000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Ezüst (Ag) Clarissa női óra, jelzett, működik, h: 18 cm, 3,6×2,3 cm, bruttó: 46,5 g
Das Lot is nicht erreichbar
3129990
12610
474
0
8000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
TCM Multifinction karóra, mechanikus, bőr szíjjal, működik, segédkörökkel, karcos 3130006
12611
474
0
40000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
6 darab orosz mechanikus karóra, Pobeda, Poljot, Raketa, szíj nélkül, működnek, karcokkal
Das Lot is nicht erreichbar
3193752
12612
474
0
3200
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
2 darab design női óra, kvarc, kőhiánnyal.
Das Lot is nicht erreichbar
2520395
12613
474
0
28000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Onsa dátumkijelzős automata karóra, karcos üveg, működik, bőr szíjjal, d: 3,7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3184068
12614
474
0
300000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Arany (Au) 18K Wertex női karóra, jelzett, javított, h: 18 cm, d: 1 cm, bruttó: 22,7 g
Das Lot is nicht erreichbar
3200846
12615
474
0
70000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Mathey-Tissot dátumkijelzős karóra, működik, eredeti dobozában, fóliázott, szép állapotban, d: 4,5 cm 3200843
12616
474
0
50000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Mathey-Tissot Special Edition dátumkijelzős karóra, működik, fóliázott, eredeti dobozában, szép állapotban, d: 4,2 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3143291
12617
474
0
110000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Art nouveau asztali óra. Ezüstözött alpakka, gyümölcsfák között kapaszkodó nőalakot megformáló kompozícióval, jelzés nélkül, szerkezete nem működik. Kopással, m: 28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3062794
12618
474
0
30000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Biedermeier asztali óra oszlopos, feles ütős szerkezet, működik, számlap sérült 45x55 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse