Uhren Zahl der Lose: 66
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3140343
12583
474
Watches
Hajós témájú asztali óra, m: 34 cm
2953654
12584
474
Watches
Bronz papagáj óraalkatrész / óradísz, jelzés nélkül, kopással, h: 18 cm
3135706
12585
474
Watches
Kalmár Pál?: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, elemes szerkezettel ingával, hibátlan, 28x23 cm
3222069
12586
474
Watches
Vegyes óra tétel alkatrésznek, benne mechanikus UMF, Raketa, medálóra, stb 3129914
12587
474
15000
Watches
Citizen karóra, 17 köves, szíj nélkül, nem működik, dátumkijelzéssel
3124171
12588
474
85000
Watches
Stopper, kronográf, kézi felhúzós, szépem működik. 51 mm
2797667
12589
474
30000
Watches
Glashütte GUB Spezimatic 26 Rubis Made in GDR mechanikus vintage férfi karóra 855433 goldplaque. Automata szerkezettel, működik, bőr szíjjal, baloldalon kis sérülés a tokon. d: 35 mm 3129929
12590
474
Watches
Orient karóra, mechanikus, dátumkijelzéssel, kopott számlappal, működik
3129955
12591
474
Watches
Jacques Lemans karóra, kvarc,fém szíjjal, működik, kopással,
3129995
12592
474
Watches
Orient Automatic karóra, fém szíjjal, sérült számlap, karcos, működik
3129935
12593
474
30000
Watches
Doxa mechanikus karóra, működik, bőr szíjjal, kis karcokkal,
3129976
12594
474
Watches
Dauphine Lip Made mechanikus zsebóra, sérült tokkal ,működik, erős kopásokkal, számlap d: 40 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF