Uhren

Zahl der Lose: 66

Hajós témájú asztali óra, m: 34 cm
12583.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12584.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kalmár Pál?: Falióra. Anyagában színezett üvegblokkokból épített iparművész falióra, elemes szerkezettel ingával, hibátlan, 28x23 cm
12585.

Rufpreis:
5 000 HUF

Vegyes óra tétel alkatrésznek, benne mechanikus UMF, Raketa, medálóra, stb
12586.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Citizen karóra, 17 köves, szíj nélkül, nem működik, dátumkijelzéssel
12587.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Stopper, kronográf, kézi felhúzós, szépem működik. 51 mm
12588.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

12589.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Orient karóra, mechanikus, dátumkijelzéssel, kopott számlappal, működik
12590.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jacques Lemans karóra, kvarc,fém szíjjal, működik, kopással,
12591.

Rufpreis:
5 000 HUF

Orient Automatic karóra, fém szíjjal, sérült számlap, karcos, működik
12592.

Rufpreis:
8 000 HUF

Doxa mechanikus karóra, működik, bőr szíjjal, kis karcokkal,
12593.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Dauphine Lip Made mechanikus zsebóra, sérült tokkal ,működik, erős kopásokkal, számlap d: 40 mm
12594.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF