12479.
Beendet 474. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Kínáló .Faragott fa szobor. XIX.sz. vége, sérülésekkel m: 23 cm