Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3219286
12457
474
60000
Sculptures, statuettes, plaques
Tőrös Gábor (1934-2021): Női büszt. Öntött, patinázott bronz, jelzett. márvány talapzaton. m: 17,5 cm
3221574
12458
474
Kótai József (1940- ): Győr a vaskakassal. Réz, jelzett, 21x19 cm /// "Szinán basa a hagyomány szerint 1594-ben kijelentette: Győr városát csak akkor foglalhatják vissza a keresztények, amikor a torony tetején álló vaskakas megszólal, és az alatta lévő félhold megtelik." 2634646
12459
474
26000
3210960
12460
474
50000
Eskulits Tamás (1947- ): Levétel a keresztről. Jelzett, bronz, 33,5x31 cm 3142679
12461
474
140000
3142686
12462
474
95000
2909592
12463
474
55000
2964573
12464
474
80000
Nagy méretű jáde Ganésa szobor. Faragott 34 cm
3184962
12465
474
32000
Milo jelzéssel: Korsós nő. Bronz, kőtalapzaton, m: 31,5 cm
3123486
12466
474
28000
2735756
12467
474
Kiss László René: "Spartacus". Domborított réz lemez. Hátoldalán jelzett. 36x30 cm 2651669
12468
474
Olvashatatlan jelzéssel: Romhányi Török Gábor (1945- ) költő, műfordító, esszéista, 2009-es nívódíja, a "Látó Irodalmi Színpad". Batsányi János képmása. Öntött patinázott bronz, fali, relief. Kopásnyomokkal. d: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF