Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 99

Ismeretlen szobrász: Shirdi Sai Baba guru szobra. Antikolt műgyanta, m: 32 cm
12481.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Lóra támadó oroszlán. Faragott és pácolt fa, cca 19. sz. vége, Nyugat-Európa, kopással, m: 27,5 cm
12482.

Rufpreis:
12 000 HUF

12483.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Máté István (1952-2022): Absztrakt dísztál. Bronz, jelzett, kis kopással, d: 27 cm
12484.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

12485.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Horthy Miklós büszt mellszobor Elisabetta jelzett terrakotta ca 1940 Hibátlan 33 cm
12486.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

12487.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Bánszky Sándor (1888-1918): Veteményező férfi. Fém plakett, fa lapon, jelzéssel, szép állapotban, 21x13 cm, 39x28 cm
12488.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Torreádor. Bronzírozott fém szobor, fa talapzaton, 13,5x9 cm
12489.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kovács Imre (1936 Karcag - 1996 Budapest): Útépítő. Hegesztett vas, jelzés nélkül, m: 54 cm
12490.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Győrfi Sándor (1951-): Bartók Béla. 1981. Öntött bronz, fa lapon, jelzett, teljes méret 25x17 cm
12491.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Afrikai fa több szintes figuratív keményfa faragás 52 cm
12492.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF