Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3162909
12481
474
Sculptures, statuettes, plaques
Ismeretlen szobrász: Shirdi Sai Baba guru szobra. Antikolt műgyanta, m: 32 cm
3161274
12482
474
Lóra támadó oroszlán. Faragott és pácolt fa, cca 19. sz. vége, Nyugat-Európa, kopással, m: 27,5 cm
3159823
12483
474
30000
3042596
12484
474
28000
Máté István (1952-2022): Absztrakt dísztál. Bronz, jelzett, kis kopással, d: 27 cm
3146947
12485
474
3146940
12486
474
80000
Horthy Miklós büszt mellszobor Elisabetta jelzett terrakotta ca 1940 Hibátlan 33 cm
2976155
12487
474
24000
2953904
12488
474
9500
Bánszky Sándor (1888-1918): Veteményező férfi. Fém plakett, fa lapon, jelzéssel, szép állapotban, 21x13 cm, 39x28 cm
3146420
12489
474
Torreádor. Bronzírozott fém szobor, fa talapzaton, 13,5x9 cm
3181478
12490
474
40000
Kovács Imre (1936 Karcag - 1996 Budapest): Útépítő. Hegesztett vas, jelzés nélkül, m: 54 cm 3182974
12491
474
32000
Győrfi Sándor (1951-): Bartók Béla. 1981. Öntött bronz, fa lapon, jelzett, teljes méret 25x17 cm
3196512
12492
474
Afrikai fa több szintes figuratív keményfa faragás 52 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF