Budapest 150

Zahl der Lose: 29

18565.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Gáll Imre: A budapesti Duna-hidak. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
18566.

Rufpreis:
1 200 HUF

Biczó Tamás: Budapest egykor és ma. Bp., 1979., Panoráma. Biczó Tamás térkepeivel és rajzaival illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban
18567.

Rufpreis:
1 200 HUF

Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kijáró szennylapokkal, sérült kötéssel.   Kardos János ügyvéd névbélyegzéseivel.   Kardos János (1894-1959) ügyvéd. A második világháború után - amíg tehette - több kiemelt koncepciós perben is közreműködött védőként. (Szomathelyi Ferenc, Dálnoki Veress Lajos, András Sándor, Esterházy Pál herceg, Ordass Lajos, Rácz Sándor, Tóth Ilona ..stb.)
18568.

Rufpreis:
1 600 HUF

Károlyi Árpád: Buda és Pest visszavívása 1686-ban. A kétszázados emlékünnepély alkalmára Budapest fővárosa megbízásából eredeti kútfők alapján írta - -. A kétszázötvenéves évfordulóra átdolgozta: Wellmann Imre. Bp.,1936., Budapest Székesfőváros, XIX+3+406 p.+6 (kihajtható képtáblák)+4 (kihajtható térkép) t. Fekete-fehér egészoldalas képtáblákkal. Kiadói papírkötés, amatőr módon javított kötéssel és gerinccel, az elülső borítón hiánnyal, egy kihajtható tábla ketté szakadt, a lapok felső szélein kis sérülésekkel (eredetileg felvágatlan példány lehetett és felvágták.)
18569.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF