11126.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötő, Gillebeje, Dánia, 1991. Akvarell, papír. Üvegezett alumíniumkeretben, 35×25 cm