11125.
Beendet 474. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Figurák. Akvarell, papír. Lapszéli szakadással. Üvegezett fakeretben. 17,5×28 cm