Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 86

20537.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Zachár Gyula - Roller Mátyás - Lengyel Sándor: Kereskedelmi könyvvezetéstan. I. rész.: Az egyszeres könyvvitel. Kereskedelmi és Pénzintézeti Szakkönyvtár. Bp., 1887, "Gyakorlati Kereskedelmi Tudományok" Folyóirat, (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), VIII+108 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, az elülső borítón névbejegyzéssel.
20538.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rainprecht Antal György: A szerelem filozófiája. DEDIKÁLT! Bp., 1943, (Franklin-ny.), 147 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis szakadással.
20539.

Rufpreis:
1 600 HUF

Mérei Ferenc: Lélektani napló I-III. köt. I. köt.: Az utalás lélektana. II. köt.: Az élménymegoldás. III. köt.: Az implikált tudás az álomban. Bp., 1985, Művelődéskutató Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
20540.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kunszabó Ferenc: Nevelő idő. Esszék, publicisztikák, jegyzetek. (Dedikált!) Bp., 1984, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Kunszabó Ferenc (1932-2008) író, szociográfus által dedikált példány.
20541.

Rufpreis:
1 600 HUF

Raoul Francé: Az állatok csodálatos világa. A Búvár Könyvei XIV. Bp.,én.,Franklin, 303 p.+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel.
20542.

Rufpreis:
1 600 HUF

20543.

Rufpreis:
1 600 HUF

4 db nemzetiségi témájú könyv: Tilkovszky Loránt: Hét évtized a magyarországi németek történetéből 1919-1989.; Nemzetiség és magyarság. Nemzetiségpolitika Magyarországon Trianontól napjainkig.; Zielbauer György: Adatok és tények a magyarországi németség történetéből (1945-1949).; Kővágó László: Nemzetiségek a mai Magyarországon. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20544.

Rufpreis:
1 600 HUF

Terence McKenna: Istenek kenyere - Kutatás az igazi Tudás Fája után - Növények, szerek és az emberi evolúció története. Bp., 2012, Atrox. Kiadói papírkötés, zsugorfóliában.
20545.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vutkovich Sándor, ifj. dr.: A felsőházak szervezete a főbb államokban. Politikai tanulmány. Pozsony, 1896, Eggenberger-féle könyvkereskedés (Wigand F. K.-ny.), 2 sztl. lev.+ 321+(3) p. Sérült kiadói papírkötés, széteső, javításra szoruló állapotban.
20546.

Rufpreis:
2 400 HUF

Somogyi József: A faj. Bp., [1940], Athenaeum, 275+(1) p. Aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincnél sérült borítóval.
20547.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Csaba: A kőkor élő nyelve. Pilisszentiván, 2003, Fríg. 459 p. Kiadói papírkötés.
20548.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF