Raoul Francé: Az állatok csodálatos világa. A Búvár Könyvei XIV. Bp.,én.,Franklin, 303 p.+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, hiányos kiadói papír védőborítóban, kissé laza fűzéssel.