19040.
Beendet 474. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Századok legendái 1913. augusztus, októbert. Szerk.: Virter Ferenc: Benne: 1913. aug.: Déchy Mór: Hegyóriások, József Főherceg: Útiemlékeim Afrikából VI. 1913. október: József Főherceg: Útiemlékeim Afrikából VIII., Krúdy Gyula: Magyar király-idyllek. Bp., 1913, Országos Monográfia Társaság,(Hornyánszky -ny.), XXV-XLIV+31+1 p.; LXV-LXXXIV+29+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötések, a külső hártyapapír sérült.