Cholnoky Jenő: A Kárpátoktól az Adriáig. Nagy-Magyarország írásban és képben. Bp., [1934], Somló Béla (Hungária-ny.), 275+(1) p. + 1 t. (kihajtható, színes térkép). Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, utólagosan pótolt térképpel.